Serdecznie zapraszamy Kibiców! Wstęp wolny!

Sędziowie zawodów

Zmagania zawodników w trakcie zawodów Ashley Whippet Invitational oraz Flying Disc Dog Open rozgrywanych w Polsce będą oceniane przez następujących sędziów:

Łukasz Kowa
Justyna Włodarczyk
Marzena DomińczakŁukasz Kowa

Łukasz Kowa

www.disckillers.com

Jeden z bardziej znanych zawodników dogfrisbee w Polsce. Swoją przygodę z dogfrisbee rozpoczął w 2006 roku, trenując z owczarkiem belgijskim - Vetką. Wielokrotny uczestnik krajowych i zagranicznych imprez, zarówno w roli zawodnika jak i sędziego. Ma za sobą starty w zawodach różnych organizacji i regulaminów (AWI, UFO, Skyhoundz, USDDN). W sporcie tym, szczególny nacisk kładzie na kreatywność, nowatorskie rzuty, ambitne elementy oraz płynność układu. Jest doświadczonym trenerem i założycielem klubu Disc Killers. Od 2010 roku, przygotowuje osoby niepełnosprawne do startu w zawodach dogfrisbee.

Sędzia pierwszej edycji Ashley Whippet Invitational w Polsce.

Zwycięzca edycji 2012 Ashley Whippet Invitational w Polsce!


Justyna WłodarczykJustyna Włodarczyk

Startuje w zawodach dogfrisbee od 2006 roku. Z uwagą śledzi nowinki techniczne i szkoleniowe oraz rozwój psich sportów w Polsce, szczególnie serdecznie kibicując dogfrisbee. Ze swoją suczką Umą wielokrotnie kwalifikowała się na Mistrzostwa Świata AWI i USDDN, ale nigdy na nie nie dojechała. Życzy zwycięzcom tegorocznego AWI, aby udało im się dojechać do USA i pokazać na co stać Polaków!Marzena DomińczakMarzena Domińczak

Z dogfrisbee związana od samego początku istnienia dyscypliny w Polsce. Treningi, wraz z grupą pionierów rozpoczeła w 2004 roku, debiutując na Mistrzostwach Europy w 2005 roku i od razu zajmując 4. miejsce w kategorii YoungDogs. W kolejnych latach z sukcesami brała udział w licznych zawodach zarówno w konkurencjach freestylowych jak i dystansowych, zajmując miejsca medalowe.
Od lat związana ze środowiskiem borderowym oraz owczarków belgijskich. Poza dogfrisbe zajmuje się również agility oraz pasieniem.